:: česká verze :: :: LED svítilny:: » english version »
»  kolimátory
» montáže
» ochranné kryty
» naše úspěchy
» nabídka týdne
» otázky
»
» střelecká sluchátka
» světelné mušky
» SA 58 - doplňky
» brýle
» LED svítilny
» prodejci
» objednávkový formulář
» kontakt

Osobní svítilna.

Také vás překvapuje užitečnost svítilen, které dosvítí 1 000 metrů? Většina lidí tak daleko ani nevidí. A doba svícení kolem 3 hodin? Často potřebujete mnohem více.

SGB Praha přináší na český trh Osobní svítilny Humvee. Doba svícení až 2 roky na jednu 9 voltovou baterii. Vodovzdorné do hloubky 5 metrů, nárazu vzdorné. 

Světelné režimy:
-Trvalé úsporné světlo až 2 roky
-Plné světlo  - viditelné na 3,5 km - až 40 hodin
-Blikající - bezpečnostní světlo - až 200 hodin
-Vypnutí

Součástí je spona na opasek se silným magnetem, baterie 9V.

Cena 450 Kč včetně DPH.

 

Dalším modelem z této kategorie je E-LITE, z kategorie Survival.

Má všechny vlastnosti jako model HUMVEE, s následujícími rozdíly:

-vodovzdorný, ne voděodolný
-LED bílá i zelená
-pogumovaný povrch
-vysílá i signál SOS
-nemá sponu na opasek s magnetem, ale má ocelový kroužek na nošení

Cena 450 Kč včetně DPH.

 

Nejvýkonější mikrosvítilna

logo.gif (7318 bytes)

 • vysoce výkonný zdroj světla na bázi Hi-Tech LED technologie
 • světelný paprsek s vysokou intenzitou tvoří světelný zdroj viditelný na více než 1500 m (1 míle)
 • rozsvěcí se pouhým stisknutím
 • u Typu Photon II aretovat vypínač v poloze „ZAPNUTO”
 • miniaturní rozměry, nízká váha - pouhých 5,5g!
 • snadná výměna baterie, do 20 sekund
 • vysoce odolné pouzdro vydrží i nejnáročnější podmínky, mikrosvítilnu lze snadno připnout na klíče, poutko kalhot, či baťohu a je také odolné proti vodě
 • výměnná, lithiová baterie s dlouhou životností, netrpí samovybíjením a dodává dostatek energie i při teplotách pod nulou
 • možnost přikoupit samonavíjející šňůrku na krk, karabinku, či pružnou úchytku

microlight.jpg (6305 bytes)

PROVEDENÍ:
Photon MICRO-LIGHT l.
- pouze stiskací spínač

Photon MICRO-LIGHT ll.
- stiskací spínač a aretovací
  VYPNUTO/ZAPNUTO vypínač

foto1.jpg (11377 bytes)
Nový kryt odolný proti vodě, se snadnou výměnou baterie.
Kapesní svítilnaPhoton Micro-Light vydává spolehlivé, neuvěřitelně jasné světlo, vhodné do každé situace. Malé rozměry a nízká váha
vám umožňují mít jí vždy s sebou, při práci, sportu i zábavě. Lithiová, výměnná baterie s dlouhou životností napájí vysoce výkonný zdroj
světla na bázi Hi-Tech LED technologie.

Přesvědčíte se, že naše miniaturní kapesní svítilna Photo Micro-Light se vyznačuje mnohem větší svítivostí, delší životností baterie
a pohodlnějším použitím, než daleko větší svítilny. Kvalita pouzdra je patrná již na první dotek. Budete mile překvapeni funkcí,
všestranností a potěšením, které vám naše svítilna Photon Micro-Light poskytne.
NOVINKA:

Photon MICRO-LIGHT lII.

Photon Micro-Light 3 má zabudovaný nejmodernější procesor, který ještě zvyšuje užitnou hodnotu svítilny Photon Micro-Light. Tento mikroprocesor umožňuje 3 stupně svítivosti, 3 frekvence blikání a automatické vypnutí. Světlo se rozsvěcí stisknutím předního spínače. Pouzdro odolné proti vodě umožňuje rychlou výměnu lithiové baterie.

COVERT Photon 3 : Žárovka svítilny Covert Photon 3 je zastíněná krytem, který brání vyzařování světla do stran a tím snižuje viditelnost svítilny pro okolní pozorovatele. Tato svítilna, původně navržená pro vojenské použití, se ideálně uplatní např. při čtení programů v potemnělém divadle, studování jídelního lístku ve spoře osvětlené restauraci nebo všude tam, kde nechcete vyrušovat své okolí či přitahovat pozornost.

Vlastnosti svítilny Photon 3

 • Spínač s polohami vypnuto/zapnuto ovládaný mikroprocesorem. Moderní integrovaný elektrický obvod se sedmi programy, které se volí a aktivují pomocí tlačítka na zadní straně. Pro všechny úrovně svítivosti či režimy blikání platí, že světlo svítí, dokud tlačítko není vypnuto opětovným stisknutím. V režimu automatického vypnutí svítilna nejdříve několikrát rychle zabliká, poté se rozsvítí v nejvyšší úrovni svítivosti a po minutě se sama vypne. Když se svítilna vypne, počítač si pamatuje poslední zapojený režim a automaticky se do tohoto režimu po zapnutí svítilny vrátí.
 • Pohodlná elektronická zkratka. Přední část tlačítka představuje elektronickou zkratku. Stisknutím a podržením tohoto tlačítka se svítilna rozsvítí nejintenzivnějším světlem bez ohledu na nastavený režim (i v případě, že je vypnutá).
 • K dostání v 7 různých barvách. Můžete si vybrat mezi červenou, oranžovou, žlutou, tyrkysovou, modrou a bílou. K dostání jsou též svítilny s infračerveným a ultrafialovým paprskem. Každá barva má jiné vlastnosti. Více informací o výhodách a nevýhodách jednotlivých barev získáte v našem Popisu barev.
 • Pouzdro odolné proti vodě umožňuje snadnou výměnu baterie.
 • Vyrobené ze sklem plněného polyuretanového plastu. Neuvěřitelně odolné proti oděru i kyselému prostředí.
 • Zlaté kontakty baterie. Photon 3 má pozlacené kontakty baterie zajišťující lepší spolehlivost a elektrický výkon.
 • Záruka. Photon 3 zaručuje dlouholeté, bezproblémové použití. Pokud svítilna Photon 3 z jakéhokoliv důvodu selže (vyjma poškození či vyčerpání baterie), můžete požádat o její bezplatnou výměnu či opravu.
 • Patentováno

Kdo používá svítilnu Photon Micro-Light?

 • požárníci a policie
 • posádky raketoplánů NASA
 • tajné služby
 • cestovatelé
 • turisté
 • všechni lidé,kteří nechtějí být zaskočeni tmou

Díky miniaturním rozměrům, ohromující výkonnosti, pohodlnému použití a okamžité dostupnosti můžete mít svítilnu Photon Micro-Light vždy při sobě. Vzhledem k všestrannosti, špičkovému vypracování, odolnosti, jednoduchosti a bezproblémovému použití se stala žádaným doplňkem pro policejní složky, posádky raketoplánů NASA, tajné služby... i pro každodenní použití pro lidi jako jste vy. Skutečné „mikro“ rozměry a váha pouhých 5,5 g.
Bezproblémový stiskací spínač, nebo aretovaný stiskací spínač typu – VYPNUTO – ZAPNUTO (dle typu) zajistí okamžité osvětlení kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Výměnná lithiová baterie s dlouhou životností dodává dostatek energie i při teplotách pod nulou a netrpí samovybíjením.


foto2.jpg (14954 bytes)
Vysoce výkonný zdroj světla na bázi Hi-Tech LED technologie vydává neuvěřitelně jasný paprsek schopný osvětlit jakoukoli pěšinu a rozptýlit tmu všude, kde se právě nacházíte.
Záruka 10 let. foto3.jpg (10878 bytes)


Výhradní dovozce pro ČR: SGB Praha s.r.o

distribuce provozovna Kolín, Havlíčkova 260, 280 58 Kolín 4.
tel.: 0321 715 411-12, fax:0321 715 413, e-mail:  oktarget@oktarget.cz

 

Návod k použití:
Svítilna se rozsvěcí pouhým stisknutím středu pouzdra, pomocí spínače.
U typu Photon II lze navíc spínač zajistit v poloze zapnuto.

Výměna baterie:
Dvě 3V baterie CR-2016
Vyšroubujte čtyři šrouby ze dna krytu a opatrně oddělte spodní a vrchní část pouzdra. Sejměte průhledný spínač (pouze u typu Photon II), prstem přidržte žárovku, lehce nadzdvihněte drát a vyjměte baterie. Vložte nové baterie tak, aby spodní, kratší drát vedoucí od žárovky přiléhal zespoda k jedné baterii a vrchní drát spočíval na horní baterii. Položte spínač zpět na vyčnívající drát a přiklopte horní kryt tak, aby spínač zapadl do svého otvoru. Zašroubujte opatrně zpět čtyři šrouby do dna krytu.

 

webdesign: design3000